top of page

Apie projektą

DZŪKŲ APARTAMENTAI

„Dzūkų apartamentų“ daugiabutis, esantis Marcinkonių g. 6A, Varėnoje yra 4 aukštų, jame yra 28 butai (numatyta, kad 12 iš jų turės sandėliukus). Pirmojo aukšto apartamentų savininkai galės mėgautis erdviomis terasomis, kiti butai – su balkonais. Šalia namo numatyta nemokama bendra stovėjimo aikštelė (už papildomą mokestį bus galima rezervuoti konkrečią stovėjimo vietą nuosavam automobiliui). 

Butai pardavimui Varenoje_nauji butai Varenoje_butai Varėna_Dzuku apartamentai_1.jpg

Patogi ir strateginė vieta

Šalia – visos svarbiausios miesto įstaigos, mokyklos, darželiai, parduotuvės, akyvaus laisvalaikio vietos: stadionas, baseinas, teniso kortai.

 

Čia pat ir vieni gražiausių Lietuvoje ežerų, išpuoselėtos poilsiavietės, parkai, pasivaikščiojimo takai grybais ir uogomis turtinguose Dzūkijos miškuose.  

Gyvenimas gamtos ritmu

Modernios statybos 4 aukštų daugiabutis miškingiausiame Lietuvos mieste. Žmogui, vertinančiam ne tik komfortą, šiuolaikinę interjero estetiką, bet ir gyvenimo gamtos apsuptyje privalumus. Šeimai, ieškančiai saugios ir sveikos aplinkos auginti vaikus. Visiems, kurie nori mėgautis nedidelio miesto privalumais, sutvarkytu gerbūviu bei infrastruktūra, ramesniu gyvenimu gamtos ritmu.

Butai pardavimui Varenoje_nauji butai Varenoje_butai Varėna_Dzuku apartamentai_2.jpg
bottom of page